Jdi na obsah Jdi na menu
Pozvánka na třídní setkání - 8.9.2020 od 16h na zahradě MŠ
z důvodu opatrnosti a bezpečnosti vůči přetrvávající pandemii COVID -19
více ZDE

Co chystáme na tento rok?

28. 8. 2020

Pro Vás rodiče , ale i občany Hýskova chystáme vydávání čtvrtletního časopisu:

LEDŇÁČEK - "Ze  života  naší  školky"

 

V podzimním období budou moci Vaše děti navštěvovat solnou jeskyni: Hudlísek. Z jara nás čeká plavecký kurz a Školka v přírodě v Hluboké nad Vltavou, pojedeme vláčkem. Během roku budeme navštěvovat, divadla, exkurze a těšit se z výletů. Chystáme také setkání s rodiči a dětmi formou setkání a bohatého programu u nás na zahradě MŠ. Můžete se těšit na vánoční vystoupení a letní vystoupení naší školky na sále U Bony. Jistě nás uvidíte na akcích pořádaných naším zřizovatelem – obcí.

Budeme doufat, že nám nynější situace naše aktivity nepřekazí.

Je na místě zmínit, že vy jako rodiče máte obavy rozdílné, ohledně pandemie. Je to pochopitelné a proto necháváme rozhodnutí na Vás. Pokud nebudete chtít, aby se Vaše dítě účastnilo aktivit a výletů mimo MŠ, bude provoz školky pro tyto dny pro děti zajištěn.

 

V případě ohrožení chodu a provozu je naše školka připravená na distanční výuku nejen pro předškoláky, pro které by tato výuka byla povinná, ale pro všechny děti. Chystáme založení fb stránek uzavřených jen pro skupinu rodičů našich dětí.

 

Děkujeme za Vaší trpělivost. Přejeme všem  novým dětem lehký průběh adaptace a budeme se těšit, že naše plány se splní.

Přejeme zdravé dny.

Kolektiv  MŠ