DŮLEŽITÁ INFORMACE - COVID 19

28. 11. 2021

Vážení a milí rodiče,
i když to není mou povinností , dovoluji si Vás informovat o částečném uzavření III. oddělení Žabek/ MŠ U Statku/. V pátek navečer mi bylo nahlášeno další pozitivní dítě. Rodiče, zákonní zástupci dětí z tohoto oddělení byli ihned informováni. Apeluji tímto na Vás , abyste děti pro bezpečí nás všech a především ostatních dětí testovali a to hlavně po delším návratu do MŠ. Vše je pouze na Vašem zvážení a mém doporučení, né nařízení. My zaměstnanci MŠ jsme plně očkováni a testujeme se čistě z bezpečnostních důvodů pro ochranu Vašich dětí. Prosím Vás , abyste do MŠ posílali děti zdravé a bezpříznakové. Naše MŠ i školní jídelna jsou již v nouzovém provozu. Snažíme se touto informací eliminovat nákazu v MŠ.
Děkuji Vám všem za pochopení a spolupráci.
Držme se.
Ředitelka MŠ