Jdi na obsah Jdi na menu
Pozvánka na třídní setkání - 8.9.2020 od 16h na zahradě MŠ
z důvodu opatrnosti a bezpečnosti vůči přetrvávající pandemii COVID -19
více ZDE

DŮLEŽITÁ INFORMACE - COVID 19

28. 11. 2021

Vážení a milí rodiče,
i když to není mou povinností , dovoluji si Vás informovat o částečném uzavření III. oddělení Žabek/ MŠ U Statku/. V pátek navečer mi bylo nahlášeno další pozitivní dítě. Rodiče, zákonní zástupci dětí z tohoto oddělení byli ihned informováni. Apeluji tímto na Vás , abyste děti pro bezpečí nás všech a především ostatních dětí testovali a to hlavně po delším návratu do MŠ. Vše je pouze na Vašem zvážení a mém doporučení, né nařízení. My zaměstnanci MŠ jsme plně očkováni a testujeme se čistě z bezpečnostních důvodů pro ochranu Vašich dětí. Prosím Vás , abyste do MŠ posílali děti zdravé a bezpříznakové. Naše MŠ i školní jídelna jsou již v nouzovém provozu. Snažíme se touto informací eliminovat nákazu v MŠ.
Děkuji Vám všem za pochopení a spolupráci.
Držme se.
Ředitelka MŠ
 
Petra Trochová
 
MŠ Ledňáček Hýskov
Družstevní 204

267 06 Hýskov
tel: 311 635 142, 602 779 163