INDIVIDUÁLNÍ INFORMATIVNÍ SCHŮZKY

15. 4. 2021

INDIVIDUÁLNÍ  INFORMATIVNÍ  SCHŮZKY  PRO  RODIČE  PŘEDŠKOLNÍCH  DĚTÍ

Vážení rodiče,

vzhledem k pandemické situaci je náš kontakt s Vámi hodně omezený. Z důvodu blížícího se nástupu vašich dětí k povinnému vzdělávání v ZŠ  proběhne v MŠ individuální  informativní odpoledne, kde si budete moci s p. učitelkami popovídat o nástupu, či odkladu školní docházky vašeho dítěte. Setkání je dobrovolné, nezávazné a pro rodiče, kteří váhají s nástupem dětí do ZŠ. Budete si moci popř. zažádat o dokumentaci do PPP, atd. Počítejte s případným zdržením, jelikož setkání se nedá úplně časově rozplánovat a není možné setkání ve větším počtu osob. Informativní odpoledne proběhne dne 27.4.2021 od 13h do 17 h.

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit.

ředitelka MŠ - P. Trochová, p. učitelka - I. Řeřichová