Jdi na obsah Jdi na menu
Pozvánka na třídní setkání - 8.9.2020 od 16h na zahradě MŠ
z důvodu opatrnosti a bezpečnosti vůči přetrvávající pandemii COVID -19
více ZDE

INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ

24. 2. 2021

INFORMACE  K ZÁPISU  DO  MATEŘSKÉ  ŠKOLY  

Vážení  rodiče,

zápis do mateřské školy Ledňáček Hýskov bude probíhat v období

od 2.5. - 16. 5. 2021. S ohledem na současnou situaci bude přesné datum zápisu a jeho podoba  uveřejněna v měsíci březnu po vyjádření  MŠMT. Informovat Vás budeme na našich webových stránkách MŠ: www.mslednacekhyskov.cz a vývěskách v obci.

Pozn.: Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání probíhají změnami. Přijímat se do mateřské školy budou i děti 2-leté do určitého daného počtu s ohledem na kapacitu nového odloučeného pracoviště MŠ/ 2 třídy /.

 

Více informací, instrukce a pokyny k zápisu -  na plakátech k zápisu do MŠ. V jednání je i Den otevřených dveří před zápisem do MŠ.

 

Děkujeme za pochopení .

 

Budeme se těšit.

 

Info:  mslednacekhyskov@centrum.cz

 

                                                       řed. MŠ : P. Trochová a kolektiv MŠ