Jdi na obsah Jdi na menu
Pozvánka na třídní setkání - 8.9.2020 od 16h na zahradě MŠ
z důvodu opatrnosti a bezpečnosti vůči přetrvávající pandemii COVID -19
více ZDE

ŠKOLA V PYŽAMU

1. 3. 2021

Milé děti , zdraví Vás ledňáček Jenda z prázdné školky . Je mi tady velice smutno , protože jsem tady sám . Rozhodl jsem se , že s Vámi budu v kontaktu alespoň  , přes ŠKOLU V PYŽAMU .  Budu Vám tam vkládat zábavné úkoly , písničky , říkanky , logohrátky , pohádky , náměty na tvoření  a dokonce i videa . Je jen na Vás , kterou z činností  si zvolíte . Pokud se  pustíte do nějaké z aktivit , budu moc rád za Vaši odezvu . Odkazy na přihlášení jsem odeslal všem rodičům SMS zprávou. Pokud by snad někdo zprávu neobdržel , ozvěte se na tel. 602 779 163 .  

 

Vzkaz pro rodiče . VŠE JE ZCELA DOBROVOLNÉ   !!! VÁŠ LEDŇÁČEK JENDA