Jdi na obsah Jdi na menu
Pozvánka na třídní setkání - 8.9.2020 od 16h na zahradě MŠ
z důvodu opatrnosti a bezpečnosti vůči přetrvávající pandemii COVID -19
více ZDE

ŽÁDOST O SPOLUPRÁCI

29. 9. 2021

VÁŽENÍ RODIČE ,

S OHLEDEM NA OSTATNÍ DĚTI A ZAMĚSTNANCE ŠKOLKY , VÁS TÍMTO ŽÁDÁME O SPOLUPRÁCI. POKUD VAŠE DÍTĚ VYKAZUJE PŘÍZNAKY RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ  / např. chřipka , rýma , kašel , nachlazení ….. /  NEMĚLO BY CHODIT DO KOLEKTIVU . NAŠÍ PROSBOU TEDY JE , ABYSTE PEČLIVĚ ZVÁŽILI ZDA JE VAŠE DÍTĚ ZDRAVÉ .  JESTLIŽE SE U NĚHO PROJEVUJÍ PŘÍZNAKY RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ , DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT PEDIATRA , POPŘÍPADĚ DÍTĚ  OTESTOVAT NA COVID 19 . V DNEŠNÍ DOBĚ MUSÍME BÝT VELICE OBEZŘETNÍ . VĚŘÍME , ŽE NÁM S TOUTO PROSBOU VÝJDETE VSTŘÍC .

 

                                                             DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI KOLEKTIV MŠ .