Den otevřených dveří v MŠ

28.02.2022

V úterý 3.5.2022 bude po celý den probíhat v mateřské škole Den otevřených dveří pro rodiče s dětmi. Můžete si prohlédnout prostory obou budov školky, získáte všechny potřebné informace k zápisu dětí a k dokumentaci, která je vyžadována k přijímacímu řízení. Seznámíte se s pedagogy a získáte představu o chodu a režimu naší školky. Nahlédnete do tříd, kde bude kromě dalších aktivit probíhat vzdělávací činnost. Budeme se Vám i Vašim dětem věnovat a zodpovíme veškeré dotazy, aby nástup Vašeho dítěte od 1. září proběhl co možná nejsnadněji, a to především z hlediska jeho adaptace.

Časově nejsou návštěvy omezeny. Vhodný čas, kdy nás můžete navštívit a zastihnout děti při různých činnostech, je: od 8 h - 11.30 h, od 15 h - 17 h.

Těšíme se na Vás i Vaše děti.

Kolektiv MŠ