ŠKOLA V PŘÍRODĚ - PŘEDBĚŽNÝ ZÁJEM

17.4. - 20.4.2023
INFORMACE K POBYTU

Vážení rodiče,

i v letošním školním roce plánujeme výjezd do školky v přírodě. Jelikož kapacita dětí je omezena vzhledem k organizačnímu a personálnímu zajištění, přednostně vyjedou děti věkově starší. Zapsání dětí je průzkumné, ohledně zájmu pobytu. Závazné přihlášky obdržíte následně. V době před výjezdem proběhne schůzka s Vámi rodiči.

Termín: 17.4. - 20.4.2023

Doprava: vlakem z vlakového nádraží Beroun

Místo: Sporthotel Barborka - Hluboká nad Vltavou

Předběžná cena : / ubytování, strava, doprava /: 2 500,- KČ