ŠKOLKA V PŘÍRODĚ 2024 - 7. 4. - 10. 4. 2024

INFORMACE K POBYTU A ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vážení rodiče,

i v letošním roce uskutečníme výjezd do školky v přírodě. Jelikož kapacita dětí je vzhledem k organizačnímu a personálnímu zajištění omezena, přednostně vyjedou děti věkově starší.

Žádáme Vás tímto, o závazné zapsání dětí. Závazné přihlášky obdržíte následně spolu s ostatní dokumentací, podrobnými informacemi a seznamem věcí potřebných na pobyt ŠVP.

Ve středu 3. 4. 2024 od 17.00 v MŠ Družstevní proběhne informativní schůzka s rodiči dětí, které vyjedou na ŠVP.

TERMÍN: 7.4. – 10. 4. 2024

MÍSTO: SPORTHOTEL BARBORKA Hluboká nad Vltavou

CENA: 3 100,- Kč.

DOPRAVA: vlakem z vlakového nádraží Beroun, děti cestují pouze s batůžkem, zavazadla budou do hotelu dopraveny tranzitem.

Děkujeme za spolupráci a zájemce za zapsání

Kolektiv MŠ